Promocja!

Atlas-s mini

z/od
6800 zł ,- 6700 zł ,-

Atlas mini to najlżejszy i najmniejszy , składany podnośnik na rynku.

Dzięki swoim gabarytom jest praktyczny w wąskich pomiesczeniach. Służy do przemieszczania pacjenta np. z łóżka do wózka, toalety, łazienki czy do samochodu.

Występuje w wersji elektrycznej lub manualnej.

Podnośniki Atlas mini posiadają również system bezpieczeństwa przed usterką układu sterującego, więc nawet przy jakiejkolwiek awarii, mamy pewność, że osoba podnoszona nie zostanie opuszczona.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Podnośnik Atlas-s mini to najmniejszy przenośny podnośnik  na rynku.

Podnośniki zostały dostosowane do pracy w ciasnych pomieszczeniach tj. łazienka, toaleta czy małe pokoje. Doskonale sprawdzają się przy przemieszczaniu z takich miejsc jak: wózek inwalidzki, łóżko, prysznic, wanna czy fotel.

Jego niewielkie gabaryty i waga pozwalają na transport w wąskich i małych pomieszczeniach,  jest praktyczny w użytkowaniu.

Seria podnośników Atlas odróżnia się od innych podnośników m.inn.:

wagą, niezawodnością, łatwością obsługi, pełnym bezpieczeństwem użytkowania

Najważniejsze zalety:

– najmniejsze i najbardziej mobline podnośniki dla osób niepełnosprawnych
– wygodne w przesiadaniu do samochodu, na wózek, łóżko, toaletę, podłogę, wannę*
– idealne do małych mieszkań, ciasnych łazienek
– niewielkie wymiary i waga
– dwa rodzaje napędu – elektryczny z akumulatorem i manualny
– duża łatwość obsługi

  Podnośniki posiadają system unoszący, dzięki któremu bez najmniejszego wysiłku przemieścimy osobę niepełnosprawną bez potrzeby zewnętrznego źródła zasilania. System sprawia, że moment podnoszenia i opuszczania nie sprawia najmniejszych trudności. Dlatego podnośniki można używać w domu oraz zabierać go w każde miejsce, np. przy wizycie u lekarza, do szpitala, do sanatorium, na działkę czy w odwiedziny do znajomych.

Dane techniczne:

        W ofercie posiadamy również Podnośnik manualny oraz z siłownikiem elektrycznym (Atlas-S).

       Ponadto specjalnie dostosowany kształt maty, umożliwia zamocowanie jej bez potrzeby unoszenia czy przesuwania osoby niepełnosprawnej.

       Podnośniki posiadają również system bezpieczeństwa przed usterką układu sterującego, więc nawet przy jakiejkolwiek awarii, mamy pewność, że osoba podnoszona nie zostanie opuszczona.

Podnośniki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości potwierdzonymi certyfikatami. Są urządzeniami stabilnymi, bezpiecznymi, posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE.

Dostępne podwieszki:

 

 

 

 

 

Podwieszka Standardowa z czteropunktowym system mocowania. Kształt umożliwia zakładanie i zdjemowanie maty bez podnoszenia czy przesuwania osoby niepełnosprawnej. Wygodna w czyszczeniu. Regulowane mocowania.
Cena  450,00    (brutto)  

 

 

 

 

 

 

Podwieszka kąpielowa (siatka) z czteropunktowym system mocowania. Kształt umożliwia zakładanie i zdjemowanie maty bez podnoszenia czy przesuwania osoby niepełnosprawnej. Regulowane mocowania.

Cena – 450,00 zł (brutto)

 

 

Podwieszka z dodatkową możliwością podporu głowy. Czteropunktowy system mocowania. Kształt umozliwia zakładanie i zdjemowanie maty bez podnoszenia czy przesuwania osoby niepełnosprawnej. Wygodna w czyszczeniu. Regulowane mocowania.

Cena520,00 zł  (brutto)

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie pomożemy w dostosowaniu podnośników do Państwa potrzeb oraz w uzyskaniu dofinansowania.

Zadzwoń do Nas 502 909 587

Dodatkowe informacje

PFRON

Dofinansowanie do 95% wartości fv