C1000 SF Ottobock

z/od
46000 zł ,- 43000 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 18000 zł ,-

Wózek inwalidzki z pionizacją C1000 SF to przede wszystki komfort i wygoda w codziennym użytkowaniu. To w pełni regulowany i dostosowany dzięki dodatkowym akcesoriom wózek dla pacjentów chcących komfortowo korzystać z życia. Bezpieczeństwo i komfort oraz pozycja spoczynkowa  wyróżnia ten model od konkurencji.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
KATEGORIE:
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek inwalidzki z pionizacją C1000 SF to przede wszystki komfort i wygoda w codziennym użytkowaniu. To w pełni regulowany i dostosowany dzięki dodatkowym akcesoriom wózek dla pacjentów chcących komfortowo korzystać z życia. Bezpieczeństwo i komfort oraz pozycja spoczynkowa  wyróżnia ten model od konkurencji.

Od leżenia do stania

Biomechaniczne punkty obrotowe zapobiegają ruchom poprzecznym i gwarantują niezmiennie prawidłową pozycję użytkownika.

Wykonywanie ruchów w niemal każdej siedzącej lub półleżącej pozycji, w tym wyprostowanie całego ciała, możliwe jest w komfortowy i szybki sposób.

pozycja stojąca

Korzyści stania są różne, a w połączeniu z jednoczesnym poruszaniem się, otwierają się nowe perspektywy. Można również bezpiecznie pokonywać nierówne tereny bez konieczności montażu elementów wspomagających.

Regulowane, biomechaniczne oparcie redukuje ruchy poprzeczne, podczas gdy wyścielenia i peloty pozostają w miejscu. Oczywiście mogą być zastosowane również indywidualne wyścielenia i systemy oparcia.

Nachylenie siedziska aż do 15° z przemieszczeniem środka ciężkości umożliwia komfortową, fizjologiczną pozycję siedzącą.

Dzięki pełnemu zawieszeniu, w zależności od ciężaru, C1000 SF oferuje komfortowe warunki jazdy podczas codziennych podróży.

regulowany elektrycznie podnóżek

Dla płynnej przesiadki: podnóżki z elektryczną regulacją kąta i długości stanowią cenny dodatek i element funkcji kombi.

Podnóżki z elektryczną regulacją kąta wspierają wygodną pozycję spoczynkową, gwarantują zmienne rozmieszczenie nacisku i wspierają prawidłowe krążenie.

Nasze elastyczne, wieloczęściowe systemy wyścieleń oferują wsparcie wszędzie tam, gdzie to potrzebne. Peloty boczne w połączeniu z piersiową zapobiegają ześlizgnięciu z danej pozycji i zwiększają poczucie bezpieczeństwa.

Correct positioning when sitting and standing is very important for selecting the input method. If necessary, the C1000 SF can also be extended with alternative inputs. Driving, seat adjustments and environment controls – all with one control system

Innowacyjny podwójny układ kierowniczy (DS) reaguje natychmiastowo i skręca wózek nawet w najmniejszej przestrzeni. Dzięki temu C1000SF jest niezwykle zwrotny i oferuje komfortowe warunki jazdy, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

CENA USTALANA INDYWIDUALNIE. ZADZWOŃ I NEGOCJUJ

Dodatkowe informacje

PFRON

Aktywny Samorząd

Dane techniczne
Prędkość 6 / 7.2 km/h (nośność 136 kg), 10 km/h (100 kg nośność) Wysokość siedziska (z poduszką) 530 – 630 mm
Pojemność akumulatora 63 Ah (C5) akumulatory żelowe Szerokość siedziska 430 – 480 mm
Zakres w warunkach testowych około 35 km Głębokość siedziska 370 – 530 mm
Jednostka sterująca enAble50 (130 A) Kąt nachylenia oparcia do 45°, sterowany elektrycznie
Masa wózka bez użytkownika od 214 kg Nachylenie siedziska do 15°, sterowane elektrycznie
Max. nośność 136 kg Wysokość oparcia 550 – 650 mm
Zakres pokonywania przeszkód 75 mm Wysokość podłokietników 160 – 260 mm
Kąt wspinaczki 10°(18%) Długość podłokietników 370 mm
Długość z podnóżkiem 1200 mm Długość podudzi 390 – 520 mm
Szerokość 650 mm Czas ładowania max. 10 godzin
Promień skrętu 925 mm Transport ISO 7176-19 zatwierdzone