Josi Wismi 3 w 1

from
12500 zł ,-
Refund Refundacja NFZ
NFZ Code P.130, P.131.01
Price with refund 9000 zł ,-
PFRON Refund Refundacja PFRON
Price with refund 4500 zł ,-
NFZ Price + PFRON 4500 zł ,-

Wózek Josi Wismi 3 w1 to wózek spacerowy, wózek trudnego terenu i przyczepka do roweru. Dostępna w rozmiarach S, M, L

Available on backorder

NUMBER
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Description

Wózek Josi Wismi 3 w1 to wózek spacerowy, wózek do trudnego terenu i przyczepka do roweru.

Już nie musisz zostawać z dzieckiem w domu, kiedy wszyscy jadą na wycieczkę rowerową czy na plażę. Dzięki wymiennemu przedniemu kółku możemy wybrać się na spacer lub do lasu.

Josi Wismi posiada również dyszel montowany do roweru, więc jeśli jesteś chętny wziąć swoją pociechę na przejażdzkę rowerową, wymienisz w bardzo łatwy i szybki sposób kółko na dyszel i przyczepisz do swojego roweru.

Dodatkowym atutem wózka Josi Wismi jest jego rozmiar po złożeniu, dzięki temu możemy zapakować do większości bagażników aut.

Wózek Josi Wismi 3 w 1 występuje w dwóch wersjach reha Buggy i Base.

Rehab Buggy to wersja ze stałym siedziskiem, do którego możemy zamontować zagłówek, peloty tułowia, klin pod kolana, siedzisko profilowane z klinem odwodzącym, poduszki stabilizujące stopy, pasy 5 punktowe, aby komfortowo podrózować i poznawać świat.

Base to wersja z wymiennym siedziskiem. Jeśli masz fotelik lub wypinane siedzisko w wózku, które jest indywidualnie dopasowane dla twojego dziecka, możesz je wpiąć w bazę wózka Josi Wismi, która posiada tilt, dzięki temu masz wózek do terenu, na spacer, w którym możesz ustawić dowolny kąt siedziska.

Wersja Base jest polecana osobom z problemami prawidłowego siedzenia (skolioza, rotacja miednicy, skrócona kończyna, problemy z oddychaniem, problemy z krążeniem).

Wózek josi Wismi jest wyposażony w amortyzatory spreżynowe, dzięki temu jazda w wózku jest wygodna i komfortowa. Posiada wiele dodatkowych akcesoriów , które są przydatne w różnych warunkach pogodowych.

Additional information

NFZ Code

P.130, P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ