Fotelik samochodowy Carseat Pro 15-36 kg Anatomicsitt | Strefa Zdrowia

z/od
8800 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 975 zł ,-

Carseat Pro. To nowoczesny fotelik samochodowy dla dzieci niepełnosprawnych o wzroście od 90-155cm. Występuje w 2 rozmiarach z regulowanym siedziskiem i oparciem. Akcesoria: płyta obrotowa, stolik,podnóżek, kamizelka.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

 

 Fotelik samochodowy Carseat Pro, który łączy w sobie bezpieczne i funkcjonalne siedzisko został opracowany specjalnie dla osób z niepełnosprawnością potrzebujących prawidłowego pozycjonowania i pełnego bezpieczeństwa podczas podróży samochodem.

 

              Innowacyjne siedzisko posiada wiele możliwości regulacyjnych takich jak głębokość siedziska, odwodzenie, asymetryczne ustawienie nóg, które pozwala odpowiednio pozycjonować pacjenta z dużymi deformacjami ciała.

Regulowane oparcie z indywidualnie regulowanymi pelotami tułowia pozwala na trzypunktowe podparcie dla lepszej kontroli ciała, minimalizuje asymetrię ciała, szczególnie pacjenci ze skoliozą lub zaburzonym napięciem mięśniowym.

Fotelik samochodowy Carseat Pro posiada dynamiczne, regulowane oparcie, które pozwala zarówno na aktywne siedzenie jak i odpoczynek w pozycji półleżącej podczas jazdy samochodem.

              Fotelik samochodowy Carseat Pro był poddany crash testom i jest zatwierdzony zgodnie z normą UE ECE-R44.4 i spełnia ustalone wymagania w teście zderzeniowym do 36 kg masy użytkownika.

Fotelik samochodowy Carseat Pro może być doposażony jest o wiele dodatkowych, przydatnych akcesoriów.

 

 

 

 

 

 

Wskazania:

-skolioza
-rotacja miednicy
-asymetria kończyn dolnych
-zanik mięśni
-spastyka lub wiotkość
-porażenia mózgowe
-roszczep kręgosłupa
-przepukliny oponowordzeniowe

Możliwość dofinansowania do fotelika z PCPR (Aktywny Samorząd) do 8.000zł.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się. Tel 502 909 587 lub 530 600 717

PARAMETRY I ROZMIARY:

Jesteśmy wyłącznym Dystrybutorem AnatomicSitt w Polsce.

Informacje dodatkowe

Aktywny samorząd

6000