Klick Hybrid Klaxon

z/od
20900 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 13200 zł ,-

Klaxon w wersji hybrydowej z dużym przednim kołem.Uniwersalna belka łączeniowa dostosowuje się do wszystkich typów wózków inwalidzkich, w tym również składanych. Doświadczysz nowego poziomu swobody bez uszczerbku dla zwrotności i wygody swojego wózka. Idealny towarzysz w nieznane.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wśród wielu różnych urządzeń tego typu na rynku, urządzenia KLAXON® KLICK mają tę zaletę, że są małe, lekkie, kompaktowe, odpowiednie do podróży i codziennego użytku bez potrzeby pomocy osób towarzyszących dzięki innowacyjnemu interfejsowi Linking Klaxon® (opatentowany na całym świecie). System Linking Klaxon® pozwala  podłączyć dowolny napęd z oferty KLAXON®  w kilka sekund. Uniwersalna belka łączeniowa dostosowuje się do wszystkich typów wózków inwalidzkich, w tym również składanych. Doświadcz nowego poziomu swobody bez uszczerbku dla zwrotności i wygody swojego wózka.

Austriacka firma KLAXON® jest producentem europejskim wysokiej klasy przystawek. Co ją wyróżnia? Że produkuje je w Europie a nie w Chinach. Na rynki wymagające jak Europa, Obie Ameryki, i Australia. Wszystko zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i zgodnie z normami.

Klick Hybrid Standard

Łączy korzyści płynące z aktywności fizycznej z hybrydową technologią inteligentnego napędu, który wspomaga manualne napędzanie i zapewnia komplementarne działanie, które można dostosować i zmodyfikować w dowolnym momencie. Poczuj przyjemność wiatru na twarzy!!

przystawka_Hybryda

Dodatkowe informacje

PFRON

Aktywny Samorząd