Skuter inwalidzki Victory XL 140 Pride

z/od
21060 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 2700 zł ,-

Victory 140 XL to skuter  na dużych kołąch dla cięższych pacjentów. Wyposażenie skutera to oświetlenie drogowe typu led, regulowana kolumna kierownicy, lusterko, obrotowe siedzisko z zagłówkiem i odchylane podłokietniki oraz baterie o dużej mocy 75Ah.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

To skuter w dużym rozmiarze, który dzięki potężnym kołom sprawdza się doskonale w trudnych warunkach terenowo-drogowych. Wyjątkowość tego skutera potwierdzają hamulce tarczowe wentylowane, które otrzymają Państwo w standardzie. Ergonomiczne kształty kierownicy, a także kapitański fotel z zagłówkiem dają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Rasowa stylistyka kół, nowoczesna linia nadwozia, nadają wyjątkowy wygląd skutera spełniając oczekiwania klienta. Ważnym aspektem na jaki warto zwrócić uwagę jest przednie zawieszenie niezależne, co daje lepszą amortyzację na pokonywaniu nierówności. Główne wyposażenie skutera to oświetlenie drogowe typu led, regulowana kolumna kierownicy, lusterko, obrotowe siedzisko z zagłówkiem i odchylane podłokietniki oraz baterie o dużej mocy 75Ah.

Dla kogo skuter elektryczny jest najlepszą opcją

Bezpieczne i łatwe w obsłudze elektryczne skutery inwalidzkie to szansa na mobilność, samodzielność, niezależność i aktywizację osób starszych, a także tych nie w pełni sprawnych fizycznie  i / lub na przykład otyłych, które mają problem z poruszaniem się i na co dzień potrzebują w tym zakresie wsparcia innych ludzi. Skuter pozwala samodzielnie pojechać do szkoły, pracy, na zakupy lub po prostu spacer

Dostępne kolory: bordo, srebrny, czarny, żółty

Informacje dodatkowe

PFRON

Aktywny Samorząd

PARAMETRY TECHNICZNE
akumulatory 2×12 V, 75 Ah
silnik napędu 1750 W
prędkość maksymalna 15 km/h
zasięg 35 km
maksymalne nachylenie 12°
całkowita długość skutera 143 cm
szerokość całkowita skutera 69,2 cm
waga z akumulatorami 166 kg
waga bez akumulatorów 118 kg
waga akumulatorów 2×24 kg
maksymalne obciążenie 181 kg
promień skrętu 210 cm
koła przednie i tylne 13” (33 cm) pneumatyczne