Unloader One Ossur

zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod J.039
Cena z refundacją zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-

Orteza Unloader One szybko łagodzi ból kolana z powodu zwyrodnienia stawu i łąkotki poprzez 3 punktowe odciążenie bolącej części stawu kolanowego. Bardzo lekka!!

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Orteza z serii Unloader One łagodzi ból kolana związany z chorobą zwyrodnieniową, a jej stosowanie poprawia mobilność. Jest wyposażona w opatentowany przez firmę Össur, 3-punktowy system dźwigniowy, składający się z zawiasu połączonego z dwoma pasami Dynamic Force System™, którego celem jest odciążanie leczonego stawu kolanowego.

Oznaczone kolorem klamry Quick-Fit ułatwiają zakładanie i zdejmowanie ortezy, natomiast elastyczne elementy usztywniające i oddychające wkładki zwiększają komfort i ograniczają jej przesuwanie się, optymalnie dopasowując ją do nogi.

Orteza świetnie się użytkuje w codziennym życiu, jak również łatwość zakładania powoduje, że zyskuje więcej zadowolonych pacjentów w porównaniu z konkurencyjnymi ortezami dostępnymi na rynku.

Lekki, perforowany stelaż jest elastyczny i przewiewny, a sprężysty, dyskretny, ustawiony pionowo zawias nie odstaje od sylwetki pacjenta i umożliwia stosowanie ortezy pod ubraniem.

Wskazania:
– Umiarkowana do ciężkiej jednoprzedziałowa postać choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego
– Zmiany zwyrodnieniowe łąkotki
– Inne schorzenia stawu kolanowego, w których stosowanie odciążenia jednoprzedziałowego może być korzystne

Produkt jest indywidualnie dopasowywany po uprzednim ustaleniu terminu przymiarki.

UWAGA!! Istnieje możliwość przetestowania ortezy przez 7dni

 

Informacje dodatkowe

Kod nfz

J.039

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ