Wózek inwalidzki aktywny Krypton T Quickie

z/od
21000 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.129.00
Cena z refundacją 19300 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 17050 zł ,-

Wózek Krypton F to najlżejszy wózek z włokna węglowego składany krzyżakowo, polecany aktywnym osobom, które często przemieszczając się samochodem potrzebują w łatwy i szybki sposób złożyć wózek

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Najlżejszy ze wszystkich składanych wózków

Doskonale wiemy, że nowe modele wymagają specjalnych rozwiązań. Właśnie dlatego postawiliśmy sobie za cel opracowanie najlepszego wózka z serii Quickie w historii, który będzie wizytówka naszej firmy i który będzie pokazywał nasze nieustanne dążenie do doskonałości. Łącząc najnowsze osiągnięcia inżynierii, stylowy design i doskonałej jakości materiały, stworzyliśmy najlepszy z dotychczasowych modeli – model Krypton F (dostępny również z ramą sztywną, jako Krypton R).

Wózek QUICKIE Krypton F to najlżejszy składany wózek. W naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy. Chcąc uzyskać najwyższy poziom funkcjonalności, mogliśmy użyć tylko jednego materiału – popularnych w inżynierii lotniczej – włókien węglowych. Dzięki temu udało nam się osiągnąć wyjątkową wytrzymałość i doskonałą zwrotność w pełni regulowanego wózka.

Dodatkowe informacje

Kod nfz

P.129.00

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ