Wózek inwalidzki spacerowy dziecięcy Cricket R82

z/od
9135 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod s.18.01, S.20.01.01
Cena z refundacją 6135 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 1635 zł ,-

Cricket to wózek bardzo lekki, kompaktowy, łatwy do złożenia wózek inwalidzki. Kąt oparcia można regulować w zakresie od 110 – 125°. Siedzisko odchyla się do 45°. Cricket jest dostępny w 2 rozmiarach i dostosowuje się do wzrostu dziecka, adaptując się w kilku płaszczyznach.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Cricket to wózek inwalidzki specjalny dla dzieci, najlżejszy w swojej klasie wózków kompaktowych, łatwy do złożenia, zaprojektowany z myślą o estetyce, jakości i wygodzie. Zapewnia on wsparcie i stabilność dla dziecka, ale także doskonałą funkcjonalność dla opiekunów. Cricket to idealny wózek na krótkie wycieczki i wyprawy dzięki łatwej manewrowości. Idealne rozwiązanie dla osób przemieszczających się samolotem, pociągiem lub komunikacją miejską.

Cricket posiada opcję dwustopniowej regulacji oparcia, dzięki czemu użytkownik może odchylić oparcie z pozycji siedzącej do pozycji relaksującej użytkownika. Kąt oparcia można regulować w zakresie od 110° – 125°. W miarę wzrostu użytkownika głębokość siedziska Cricket, szerokość siedziska i wysokość podnóżków można regulować w zależności od wielkości dziecka.

Siedzisko odchyla się do 45°. Cricket jest dostępny w dwóch rozmiarach i dostosowuje się do wzrostu dziecka, adaptując się w kilku płaszczyznach.

Koła przednie z możliwością obrotu o 360 ° zapewniają płynną jazdę i sprawiają, że kierowanie jest proste, a odporne na przebicie koła zapewniają wyjątkową wydajność. Posiada unikalną płytę podnóżka, którą można regulować na wysokość i pod kątem, by dostosować jej położenie do indywidualnych potrzeb.

Dzieci będą zachwycone wyborem kolorów, a opiekunowie docenią jego łatwość użycia i elastyczność. Ponadto Cricket jest dopuszczony do transportu i spełnia ISO 7176-19 dla bezpiecznego transportu w pojazdach.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

s.18.01, S.20.01.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ