Elektryczny wózek inwalidzki składany H3T AirWheel

z/od
13999 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 3999 zł ,-

Wózek Airwheel h3T to składany i lekki w pełni automatyczny, wykonany z niesamowita precyzja i najbardziej innowacyjny wózek elektryczny w Europie!

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się. Tel 502 909 587 lub 530 600 717

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek Airwheel H3T to składany i lekki w pełni automatyczny, wykonany z niesamowita precyzja i najbardziej innowacyjny wózek elektryczny w Europie!

Airwheel H3T stworzyliśmy z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych. Zadbaliśmy o każdy szczegół funkcjonalności i bezpieczeństwa jazdy.

Za sprawą jakości wykonania, wielu praktycznych funkcji oraz designu Airwheel H3T nie tylko prezentuje się bardzo dobrze, ale także zapewnia pełną satysfakcje w użytkowaniu.

Teraz sterowanie wózkiem to czysta przyjemność!

Specjalny kontroler zamontowany z prawej strony
na podłokietniku umożliwi Ci:

  • włączenie i wyłączenie wózka;
  • sterowanie;
  • regulacje prędkości w skali od 1 do 5;
  • nadanie sygnału ostrzegawczego;
  • kontrole poziomu naładowania baterii;
  • automatyczne rozkładanie i składanie wózka
Wózek inwalidzki elektryczny kontroler Airwheel H3

Składanie i rozkładanie nie było nigdy tak proste!

Automatyczne złożenie i rozłożenie wózka za pomocą 1 przycisku zajmuje zaledwie 7 sekund!

Wózek po złożeniu osiąga wymiary 890 x 620 x 400 mm zapewniając nam łatwy transport w samochodzie typu kombi i sedan. Złożony podnóżek pełni funkcje rączki, dzięki której możemy wózek za sobą pociągnąć.

Wózek inwalidzki elektryczny Airwheel H3

Wytrzymałe baterie

Akumulator o pojemności 20Ah zapewni zasięg do 35 km, a najnowsza technologia ładowania wydłuży żywotność baterii.

Dzięki połączeniu akumulatorów litowo-jonowych z technologią, wykorzystywana przy produkcji samochodów elektrycznych bateria wazy zaledwie 2 kg czyniąc ją najlżejszą wśród dostępnych na rynku!

Bezpieczna jazda w każdym terenie

Bezszczątkowe silniki o mocy 200W , średnica kola 12,5 cali oraz terenowy bieżnik zapewnia moc jazdy w każdych warunkach. Wózek podjedzie pod podjazd o nachyleniu 15 stopni. Ponadto pokonanie krawężników, dziur oraz jazda po nieutwardzonym terenie nie będą stanowiły problemu.

Wózek inwalidzki elektryczny Airwheel H3

W przypadku rozładowania akumulatora za pomocą przekładni znajdującej się przy silniku możemy przełączyć tryb jazdy na manualny i prowadzić wózek bez żadnych dodatkowych obciążeń.

Sterowanie za pomocą aplikacji

Za automatyzację odpowiada aplikacja Airwheel, dzięki której możesz przywołać wózek do siebie z każdego dowolnego miejsca oddalonego o kilka metrów. Dzięki aplikacji możesz śledzić prędkość, przebieg , poziom naładowania baterii a także złożyć i rozłożyć Twój wózek.

https://youtu.be/8JAPYNCg4PU
Obejrzyj film

Zamontowany z prawej strony blat, z możliwością regulacji w pionie i w poziomie sprawi, że zarówno codzienne spożywanie posiłków, jak i praca w domu będą znacznym ułatwieniem i przyjemnością. Szeroka, specjalnie wyprofilowana powierzchnia blatu na obrzeżach, z zagłębieniem na długopisy oraz napoje ochroni Twoje rzeczy przed spadkiem i zalaniem. Wykonany z tworzywa blat jest odporny na zarysowania oraz łatwy w czyszczeniu.

Wózek inwalidzki elektryczny Airwheel H3

Zagłówek ma możliwość regulacji na wielu płaszczyznach gwarantując idealne dopasowanie do Twojej głowy zapewniając wysoki komfort podczas jazdy.

Wózek inwalidzki elektryczny aplikacja Airwheel H3
regulowany zagłówek

Informacje dodatkowe

PFRON

Aktywny Samorząd