Wózek inwalidzki spacerowy Kimba Neo MPS Ottobock

z/od
12500 zł ,- 12200 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.131.01
Cena z refundacją 8500 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 4000 zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 4000 zł ,-

Kimba MPS Ottobock to wózek dla najmłodszych dzieci. Zwrotny, łatwo składany i w pełni regulowane siedzisko. Do jazdy przodem lub tyłem z możliwym przechyłem i pozycją do spania. Dużo dodatkowych akcesoriów takich jak stolik, półka pod respirator, torba na zakupy, folia przeciwdeszczowa, indywidualny zagłówek i wiele innych.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek Kimba MPS to zmniejszona wersja wózka Kimba Neo. Przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które same nie siedzą i potrzebują bocznego wsparcia tułowia. Skrócone oparcie pleców, dodatkowe peloty tułowia będą doskonałym uzupełnieniem wersji Neo oraz indywidualny zagłowek sprawiają, że nawet dzieci z asymetrycznym ustawieniem głowy teraz będą siedzieć prosto i wygodnie. Jego doskonałe parametry jezdne sprawiają, że bardzo dobrze się spowadzi dodatkowo amortyzowana oś tylna nadaje komfortowego charakteru podczas spaceru.

Kimba_kolory
Dostępna kolorystyka

Wózek spacerowy Kimba MPS ma w pełni regulowane siedzisko. Możemy położyć dziecko do spania podczas spaceru, regulując samo oparcie lub stosując funkcję tilt czyli przechyłu siedziska z oparciem. Dla wymagających dzieci możemy ustawić siedzisko przedem lub tyłem do kierunku jazdy.

Kimba_Neo-Składanie

Wejdź w zakładkę „formularz zamówienia” i zobacz dostępne opcje dodatkowe.

Dodatkowe informacje

Kod nfz

P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ