Josi-Wismi 3 w 1

z/od
15700 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.130, P.131.01
Cena z refundacją 12700 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 8200 zł ,-

Wózek Josi Wismi 3w1 to składany wózek spacerowy, wózek do biegania i przyczepka do roweru. Josi Wismi Reha Buggy lub Josi Wismi Base z opcją dopasowania dowolnego siedziska dla odpowiedniego pozycjonowania pacjenta.

ILOŚĆ
+
KATEGORIE: ,
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek spacerowy Josi Wismi 3 w1 to składany wózek spacerowy, wózek do biegania i przyczepka do roweru.

Już nie musisz zostawać z dzieckiem w domu, kiedy wszyscy jadą na wycieczkę rowerową, na plażę czy na śnieg. Dzięki wymiennemu przedniemu kółku możemy wybrać się na spacer lub do lasu.

Josi Wismi posiada również dyszel montowany do roweru, więc jeśli jesteś chętny wziąć swoją pociechę na przejażdzkę rowerową, wymienisz w bardzo łatwy i szybki sposób kółko na dyszel i przyczepisz do swojego roweru.

Dodatkowym atutem wózka Josi Wismi jest jego rozmiar po złożeniu, dzięki temu możemy zapakować do większości bagażników aut.

https://youtu.be/_jLjN195Ypo
Wózek składany 3 w 1 JOSI-Wismi STREFA ZDROWIA

Wózek Josi Wismi 3 w 1 występuje w dwóch wersjach Reha Buggy i Base.

Josi Wismi Reha Buggy to wersja ze stałym siedziskiem, do którego możemy zamontować zagłówek, peloty tułowia, klin pod kolana, siedzisko profilowane z klinem odwodzącym, poduszki stabilizujące stopy, pasy 5 punktowe, aby komfortowo podróżować i poznawać świat.

  • regulowany zagłówek
  • regulowane peloty tułowia
  • ruchomy klin do odwodzenia
  • regulacja szerokości siedziska
  • podnóżek
  • pas 5-cio punktowy
  • tapicerka wykonana z miękkiej pianki z osłonami z nylonu
JOSI-Wismi Reha Buggy

Josi Wismi Base to wersja z wymiennym siedziskiem. Jeśli masz fotelik lub wypinane siedzisko w wózku, które jest indywidualnie dopasowane dla twojego dziecka, możesz je wpiąć w bazę wózka Josi Wismi, która posiada tilt, dzięki temu masz wózek do terenu, na spacer, w którym możesz ustawić dowolny kąt siedziska.

Josi Wismi Base z wybranym siedziskiem pozycjonującym pacjenta

Wersja Base jest polecana osobom z problemami prawidłowego siedzenia (skolioza, rotacja miednicy, skrócona kończyna, problemy z oddychaniem, problemy z krążeniem).

Wózek Josi Wismi 3 w 1 jest wyposażony w amortyzatory sprężynowe, dzięki temu jazda w wózku jest wygodna i komfortowa. Posiada wiele dodatkowych akcesoriów , które są przydatne w różnych warunkach pogodowych.

Josi-Wismi_dane_techniczne_skladany

Dodatkowe informacje

Kod nfz

P.130, P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ

Josi_Wismi_akcesoria_skladany_wozek