Blumil Go

z/od
9900 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 2475 zł ,-

Przystawka do wózka inwalidzkiego Blumil Go

Blumil to napęd elektryczny dla każdego posiadacza wózka ze sztywną ramą najpopularniejszych producentów takich jak: Panthera, Kuschal, Invacare, Meyra, Progeo i innych. Dzięki szybkiemu montażowi to idealne uzupełnienie i możliwość wyboru, w jaki sposób chcemy podróżować.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Przystawka, dostawka elektryczna do wózka inwalidzkiego

BLUMIL GO to bardzo wszechstronne urządzenie, które można swobodnie podłączyć do zwykłego wózka inwalidzkiego, wyjechać na miasto i cieszyć się możliwościami z każdym przejechanym kilometrem

Blumil GO to wynalazek wymyślony i opatentowany przez Polskiego przedsiębiorcę znanego m.in. z innowacyjnych rozwiązań w segmencie elektrycznych wózków.

Montaż wózka jest bardzo prosty, aby zamontować napęd do wózka inwalidzkiego, wystarczy podjechać do przystawki i nacisnąć przycisk! Napęd posiada elektryczne siłowniki, które automatycznie podłączą się do wózka i podniosą przednie koła do góry.

Wbudowany wyświetlacz, elektryczny gaz, hamulec, regulowana prędkość maksymalna

 Wyświetlacz – pokazuje stopień naładowania akumulatora, prędkość oraz przebieg.
 Regulacja prędkości, wybierz prędkość maksymalną: 8km/h, 16km/h, 30km/h.
 Manetka gazu znajduję się po prawej stronie, lecz można ją przełożyć na lewą.
 Hamowanie – elektryczna manetka, hamowanie silnikiem.

Zasięg do 30km

Dostawka elektryczna została wyposażona w markowy wymienny akumulator o pojemności 8,7 Ah (280Wh), który zapewnia zasięg na poziomie 30 km.

Oświetlenie

Blumil GO posiada oświetlenie na głównej ramie oraz dodatkowe nocne.

Oświetlenie zasilane z akumulatora litowo jonowego i mocy 200 lumenów. Włączanie odbywa się poprzez dwukrotnie przyciśnięcie przycisku na wyświetlaczu.

Składanie

Przewożenie napędu w bagażniku nie będzie stanowiło już problemu! Dzięki niewielkim gabarytom oraz możliwością złożenia napęd zmieści się do każdego samochodu osobowego

Dla kogo?

Blumil to napęd elektryczny dla każdego posiadacza wózka ze sztywną ramą najpopularniejszych producentów takich jak: Panthera, Kuschal, Invacare, Meyra, Progeo i innych.

Dzięki szybkiemu montażowi to idealne uzupełnienie i możliwość wyboru, w jaki sposób chcemy podróżować w XXI wieku.

Dodatkowe informacje

PFRON

Aktywny Samorząd