Zamówienie
Kup teraz
Promocja!

Mewa MyWam

od
3 000,00  2 950,00 
Kup teraz
Promocja!

Modi Buggy LiwCare

od
6 000,00  5 850,00 
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
  • 1
  • 2

Description

Wózki inwalidzkie spacerowe dla dzieci

Odpowiednio dobrany wózek pełni bardzo ważną rolę w rozwoju dzieci. Spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce to niezbędna pomoc dla opiekunów zajmujących się dziećmi z niepełnosprawnością ruchową. W ofercie sklepu Strefa Zdrowia znajdziesz komfortowy wózek spacerowy przeznaczony dla dziecka cierpiącego na choroby mięśni, kręgosłupa czy też dysfunkcje układu kostnego. Proponowane inwalidzkie wózki dziecięce możesz kupić, korzystając z dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia lub Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Sprawdź dostępne spacerowe wózki inwalidzkie dla dzieci.

Spacerowe wózki inwalidzkie dla dziecka

Spacerowy wózek inwalidzki dziecięcy to wózek przeznaczony dla dzieci cierpiących na różne schorzenia, zmagających się z przepukliną oponowo rdzeniową, chorobami mięśni czy mózgowym porażeniem dziecięcym. Wózki spacerowe inwalidzkie to sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci o specjalnych potrzebach. Regulowana głębokość siedziska i wysokość oparcia oraz możliwość wyjmowania siedziska umożliwia precyzyjne dopasowanie wózka do potrzeb dziecka. Wiele nowoczesnych modeli oferuje mnóstwo możliwości regulacji i dopasowania wózka do aktualnego wieku dziecka. Wózek rośnie razem z dzieckiem.

Sprawdź wózki spacerowe dla dzieci niepełnosprawnych w naszej ofercie

Dostępne wózki o nowoczesnym wyglądzie, w różnych rozmiarach i z różnym wyposażeniem, to niezastąpiony element w opiece nadz niepełnosprawnym dzieckiem. Możliwość złożenia wózka znacząco ułatwia transport, a koła są dostosowane do jazdy nawet po trudnym terenie. Inwalidzkie wózki spacerowe dla dzieci dostępne w naszym sklepie medycznym są w pełni bezpieczne dla małego pacjenta. Wózek w standardzie wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa. Lekka konstrukcja i niewielka waga ułatwiają korzystanie z wózka zarówno dziecku, jak i opiekunowi. To ogromne wsparcie dla niepełnosprawnego dziecka w każdym wieku.

DOTACJE