Zamówienie
  • 1
  • 2
Opis kategorii

Osłony na szprychy do wózka inwalidzkiego obok pięknego wyglądu mają za zadanie ochronić ręce dziecka przed włożeniem w szprychy, również chroni felgę przed zabrudzeniem. Dostępność kilku rozmiarów i różnorodności nadruku powoduje, że są częstym wyborem przy zakupie nowego wózka inwalidzkiego lub rowerka rehabilitacyjnego.

Dostępne Rozmiary osłon na koła wózka inwalidzkiego: 12; 16; 20; 22; 24; 25 cali

Osłony na koła wózka inwalidzkiego – Różnorodność wzorów

Dostępne w różnych rozmiarach, nasze osłony na szprychy oferują szeroki wachlarz wzorów, od uroczych motywów zwierzęcych i botanicznych, po inspiracje kosmiczne i zjawiska naturalne. Każdy znajdzie coś dla siebie, aby spersonalizować swój wózek inwalidzki.

Osłona na koła wózka inwalidzkiego – Bezpieczeństwo i Ochrona

Osłony nie tylko zapewniają bezpieczeństwo użytkownika, chroniąc dłonie przed urazami, ale także zabezpieczają koła wózka przed uszkodzeniami. Są one szczególnie ważne dla osób aktywnych i często podróżujących.

Nasze osłony na szprychy do wózków inwalidzkich to nie tylko praktyczne dodatki, ale i sposoby na wyrażenie siebie. Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji i wybrania osłon, które najlepiej odzwierciedlają Twoją osobowość i styl.

DOTACJE