Zamówienie
Wózek inwalidzki specjalny 9300 z funkcją toalety Vermeiren
Kup teraz
Promocja!
Wózek inwalidzki specjalny Barracuda Mobilex
Kup teraz
Promocja!
Wózek inwalidzki specjalny Eclipse x4 90 Komfort Vermeiren
Kup teraz
Promocja!
Wózek inwalidzki specjalny INOVYS 2 Vermeiren
Kup teraz
Promocja!
Wózek inwalidzki specjalny Recliner Plus Vitea Care
Kup teraz
Promocja!
Opis kategorii

Wózki inwalidzkie specjalne — na co zwracać uwagę przy wyborze?

Możemy rozróżnić wózki spacerowe zaliczane do wózków specjalnych, które będą odpowiednie dla pacjentów, którzy nie mają możliwości samodzielnego przemieszczania się, dają duże wsparcie dla opiekuna w codziennym życiu, w zależności od stanu pacjenta mogą być bardziej komfortowe i stabilne lub lekki i idealne do transportu  różnymi środkami miejskiej lokomocji.

Wózki specjalne to wózki napędzane ręcznie lub elektrycznie z różnymi akcesoriami dodatkowymi, które stabilizują pacjentów niestabilnych osiowo (nietrzymających głowę, lub uciekający na bok tułów), regulowanym siedziskiem do zmiany położenia ciała, odpowiednie peloty piersiowe, tułowia, pasy i kamizelki stabilizujące ciało pacjenta, specjalistyczne zagłówki, nawet wózki elektryczne z funkcją windy lub pionizacji.

Dlaczego wybrać wózek inwalidzki specjalny?

  • Wygoda i większa mobilność – wózki specjalne pomagają nie tylko osobom z niepełnosprawnościami, ale także ich opiekunom. Specjalistyczny sprzęt dający sobie radę w wymagającym terenie, a przy tym lekki ułatwia przemieszczanie się i likwiduje bariery związane z brakiem mobilności.
  • Personalizacja i dopasowanie – w naszym sklepie online wierzymy, że każda osoba ma wyjątkowe potrzeby. Dlatego oferujemy wózki inwalidzkie specjalne, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Wybierając odpowiednie opcje, masz pewność, że Twój wózek inwalidzki specjalny spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
  • Wyjątkowa wytrzymałość – wózki inwalidzkie specjalne są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają nie tylko komfort, ale także wyjątkową trwałość. Dzięki temu masz pewność, że Twój wózek będzie służył Ci przez wiele lat.

Dla kogo specjalny wózek rehabilitacyjny?

Posiadamy w swojej ofercie wózki rehabilitacyjne specjalne przeznaczone dla pacjentów wiotkich lub spastycznych, z porażeniem mózgowym, dystrofią mięśniową, rotacją miednicy , a nawet skoliozą. Tego typu wózki często mają siedziska anatomiczne wykonywane indywidualnie na zamówienie.

Znajdź swój idealny wózek inwalidzki specjalny

Nasze wózki inwalidzkie specjalne to odpowiedź na wyjątkowe potrzeby naszych klientów. Niezależnie od Twojego stanu zdrowia czy wymagań, znajdziesz u nas idealny wózek inwalidzki specjalny, który zapewni Ci nie tylko mobilność, ale także niezależność i wygodę. Przeszukaj naszą ofertę już dziś i znajdź wózek inwalidzki, który spełni Twoje oczekiwania.

Refundacja do wózków inwalidzkich dodatkowo przysługuje z PCPR lub MOPS. Więcej informacji o refundacji możesz przeczytać tutaj https://strefa-zdrowia.com.pl/refundacja-nfz/

 

DOTACJE