Opis kategorii

ANATOMICSITT- SYSTEM ANATOMICZNYCH SIEDZISK DO POZYCJONOWANIA PACJENTA W SIEDZENIU


ANATOMICSITT- to jedyny produkt na rynku , który składany jest z różnych elementów siedziska (siedzenia, oparcia, peloty, ochraniacze, zagłówki, itd) dobierając indywidualnie do potrzeb pacjenta poszczególne elementy w różnych rozmiarach, aby maksymalnie komfortowo ułożyć i posadzić pacjenta.
            Siedzisko skonstruowane w taki sposób, aby przy różnicy długości kończyn można było regulować długość podparcia lewej lub prawej kończyny, możliwość odwiedzenia kończyn lub ułożenia asymetrycznego.
            Producent zadbał rónież o szeroki asortyment dodatkowych akcesoriów wspierający pacjenta w prawidłowym siedzeniu m.inn. duży wybór, pelot, podnóżków, pasków, kamizelek, specjalistycznych zagłówków, osłon na delikatne ciało, czy stolików.

Anatomicsitt to światowy lider specjalizujący się w anatomicznych siedziskach dla niepełnosprawnych do prawidłowego pozycjonowania pacjenta w siedzeniu.
Prawidłowe siedzenie z odpowiednim zabezpieczeniem tułowia gwarantuje prawidłową postawę, która wspomaga oddychanie, krążenie oraz prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała., dzięki temu pacjent może kontynuować rehabilitację w domu lub ośrodku.
Dotyczy to w szczególności u pacjentów z dużą skoliozą, deformacjami ciała, zmiennym napięciem mięśniowym.

DOTACJE