O NAS

Dlaczego, warto skorzystać z naszych usług?

Nasza oferta:

Od 2009 roku zajmujemy się dopasowywaniem sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci i dorosłych, sprzętu takiego jak pionizatory, wózki, foteliki, rowerki oraz różnego rodzaju zaopatrzenie ortopedyczne.
Obsługujemy i dojeżdżamy do Pacjentów z całej Polski. Siedziba naszej firmy mieści się w Nysie.
Współpracujemy ze specjalistycznymi szpitalami i ośrodkami rehabilitacyjnymi dla dzieci w całej Polsce, konsultujemy pacjentów neurologicznych, ortopedycznych, dzieci z dysfunkcjami narządu ruchu.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem szwedzkiej firmy AnatomicSITT, która jest liderem w produkcji indywidualnych siedzeń dla ciężkich przypadków pacjentów, którzy nie są w stanie funkcjonować w standardowych wózkach czy fotelikach, oraz siedzisk anatomicznych dla pacjentów ze skoliozą, ze skróconą kończyną.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem czeskiej firmy produkującej przyczepki rowerowe, które są jednocześnie wózkiem specjalnym spacerowym jak również wózkiem do biegania refundowanym przez NFZ.
Posiadamy umowę z NFZ w całej Polsce, realizujemy dofinansowania z MOPS lub PCPR. Pomagamy pacjentom uzyskać maksymalne dofinansowania również bez refundacji NFZ sprzętu rehabilitacyjnego np. schodołazu, łóżka rehabilitacyjnego itp.

Jesteśmy by pomóc... zapraszamy do kontaktu...
Zespół fizjoterapeutów
Strefa Zdrowia

Wózki elektryczne

Proponujemy Państwu nowoczesne wózki elektryczne uznanych marek jak:  Sunrise Medical, Meyra, Otto Bock, Vermeiren,GTM,, MDH dla dzieci i dorosłych

Wózki inwalidzkie manualne

Proponujemy wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych (aktywne, komfortowe, lekkie) wyróżniające się trwałością oraz uniwersalnością. To propozycja zarówno dla osób aktywnych, lubiących czuć się niezależnie jak również dla spokojniejszych pacjentów.

Urządzenia pionizujące

Polecamy Państwu profesjonalne  urządzenia pionizujące (pionizatory Statyczne i dynamiczne, foteliki z funkcją pionizacji). To urządzenia, które aktywują do pracy w procesie rehabilitacji i przełamują barierę niemożności.

Wspomagają układ krążenia, układ moczowy, zwiększają wentylację płuc i poprawiają ruchomość stawów.

Produkty przeciwodleżynowe

Proponujemy wysokiej klasy produkty przeciwodleżynowe, w tym poduszki i materace. Dzięki nim Pacjent unieruchomiony w łóżku bądź na wózku, będzie miał zapewnioną optymalną wentylację ciała, co pozwoli uniknąć powstawaniu trudno gojących i bolesnych odleżyn.

Łóżka rehabilitacyjne

Jesteśmy przedstawicielem producenta łóżek rehabilitacyjnych sterowanych pilotem, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością, a jednocześnie wpływa na komfort chorego,pozwala łatwiej się obchodzić z unieruchomionym pacjentem na co dzień osobie opiekującej. To elementy, które doskonale sprawdzają się zarówno w szpitalach i innych ośrodkach medycznych, jak i w domach pacjentów.

Posiadamy również wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych i koncentratorów tlenu.

Sprzęt rehabilitacyjny

Podstawą do skutecznej rehabilitacji jest odpowiednio dobrany sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu opieka nad pacjentami będzie o wiele prostsza. Dlatego DOBIERAMY SPRZĘT NA PODSTAWIE INDYWIDUALNYCH POTRZEB PACJENTA.

Ułatwiamy pacjentom w codziennym życiu, poprzez dostosowanie łazienki, transferu z łóżka pod prysznic, przemieszczaniu się wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń dopasowując do indywidualnych potrzeb.

W ofercie mamy szeroki wybór wózków kąpielowych, schodołazy, windy, podnośniki, rampy itp.

 

Wszystko dla Dzieci

Specjalizujemy się we właściwym pozycjonowaniu pacjenta, a więc doborze wózków (aktywnych, spacerowych, komfortowych), urządzeń pionizujących (fotelików i siedzisk anatomicznych, pionizatorów, balkoników) dla dzieci.

Wykonujemy badania stóp i na ich podstawie dobieramy wkładki do butów oraz obuwie zdrowotne.

Ponadto oferujemy:

♦ przyczepki rowerowe dla dzieci,

♦ rowerki trójkołowe dla najmłodszych,

♦ dziecięce wózki elektryczne,

wózek do biegania xRover

♦ piłki rehabilitacyjne, poduszki do spania

foteliki samochodowe, siedziska anatomiczne,

♦ NOWOŚĆ  Indywidualne siedziska anatomiczne (ISA)

i wiele innych

Ostatnie wpisy

Aktywny_samorzad_STREFA_ZDROWIA

PFRON dofinansowania 2023 - AKTYWNY SAMORZĄD 2023

W tym roku podwyższono limity kwot udzielanego wsparcia finansowego osobom z niepełnosprawnościami w poszczególnych obszarach „Aktywnego Samorządu”.

7 lipca 2023
Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii Strefa Zdrowia

Strefa Zdrowia obecna na Międzynarodowych Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii w Nadarzynie

W dniach 7-9 grudnia 2022 odbyły się w Nadarzynie koło Warszawie Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii podczas których mogliśmy zaprezentować... Zobacz wpis

21 grudnia 2022
Orteza na kolano

Orteza na kolano. Jakie są rodzaje? Jakie zastosowanie?

Wiele osób narzeka na problemy ze stawami, szczególnie na bolące kolana i trudności z poruszaniem się. W przypadku różnego typu... Zobacz wpis

23 grudnia 2020