Zamówienie

1.064 Meyra

od 6 800,00 
Kup teraz
Promocja!

C1000 SF Ottobock

od
46 000,00  43 000,00 

H3S Airwheel

od 13 999,00 

Q200 Quickie

od 12 500,00 
Kup teraz
Promocja!

Q400 F Quickie

od
25 500,00  25 000,00 
Kup teraz
Promocja!

Q400 Sedeo Pro Quickie

25 500,00  24 500,00 

Q50R Quickie

od 15 500,00 

Description

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym znacznie zwiększają mobilność osób z niepełnosprawnością. Wózek elektryczny umożliwia poruszanie się nawet po trudnym terenie. Dostępne w naszym sklepie internetowym wózki inwalidzkie elektryczne są przeznaczone dla osób niepełnosprawnych z różnymi problemami zdrowotnymi i różnym poziomem niepełnosprawności.

Elektryczny wózek inwalidzki – solidny i bezpieczny wózek dla osób niepełnosprawnych

Wózek inwalidzki elektryczny to solidny, wytrzymały, a przy tym dość lekki wózek. Elektroniczne sterowanie, demontowalne podnóżki, solidny, biodrowy pas bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki i amortyzatory kół tylnych pozwalają na bezpieczne korzystanie z wózka, zarówno wewnątrz budynków, jak i w zróżnicowanym terenie, w każdych warunkach. Wózki elektryczne odciążają górną część ciała, a poruszanie się nimi nie wymaga pomocy osób trzecich. Wózek o napędzie elektrycznym daje osobie z niepełnosprawnością dużą dozę samodzielności i niezależności oraz komfortu.

Każdy wózek elektryczny w naszej ofercie to produkt z katalogu sprawdzonych producentów. To modele wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne, dostępne w przystępnych cenach. Są stosunkowo lekkie, dlatego łatwo można je transportować w samochodzie. Łatwa obsługa, regulowana wysokość podłokietników, regulowana głębokość i szerokość siedziska i inne udogodnienia tego typu sprawiają, że wózki elektryczne są wygodne w użytkowaniu dla osoby niepełnosprawnej.

Sprawdź całą ofertę wózków elektrycznych

Wózek inwalidzki elektryczny ma za zadanie zapewnić pełny komfort przemieszczania się i zwiększenie mobilności użytkownika. W naszym internetowym sklepie medycznym oferujemy najlepsze wózki elektryczne w niskiej cenie, których wysoka funkcjonalność ma ułatwić wykonywanie codziennych czynności. Możesz zamówić jeden z wózków inwalidzkich z naszej oferty z refundacją NFZ lub PFRON. Zapraszamy też do skorzystania z wypożyczalni wózków inwalidzkich.

DOTACJE