Zamówienie
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
Kup teraz
Promocja!
  • 1
  • 2

Description

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne istotnie pomagają w codziennym życiu osobom, które z różnych względów utraciły możliwości przemieszczania się na własnych nogach – osobom po urazach rdzenia kręgowego, amputacjach kończyn dolnych i innych urazach. Niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem, jeżeli lubisz żyć aktywnie. Aktywny wózek inwalidzki to odpowiedź na potrzeby osób, które pomimo dysfunkcji kończyn dolnych chcą zachować mobilność.

Wózki inwalidzkie aktywne dla osób z aktywnym trybem życia

Wózek inwalidzki aktywny to model stworzony z myślą o osobach, które pracują, uczą się, uprawiają sport i są aktywne na co dzień. Takie wózki aktywne o klasycznej sztywnej konstrukcji ramy  i niewielkiej wadze to pojazdy przystosowane do użytkowania przez osoby dorosłe i dzieci. Standardowo wózek wyposażony jest w podwójny krzyżak zwiększający sztywność całej konstrukcji. To połączenie solidnej konstrukcji i licznych możliwości regulacji, dzięki czemu wózek można dopasować do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wózek aktywny to typowo sportowy wózek inwalidzki ze sztywną ramą i szerokimi możliwościami regulacji. Bardzo zwrotny, sprawdza się do użytkowania na zewnątrz. Ma lekką konstrukcję dopasowaną do aktywnego trybu życia dla najbardziej aktywnych użytkowników. Wysoce konfigurowalny, lekki, z dużą gamą akcesoriów dodatkowych do aktywnej rehabilitacji.

Aktywny wózek inwalidzki – refundacja

Refundacja NFZ

P.129.00 osoby pełnoletnie

P.129.01 dzieci do 18 roku życia

Nazwa: Wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, dla osób samodzielnie poruszających się na wózku w kwocie 1700zł.

DOTACJE