Przystawka do wózka inwalidzkiego Empulse F55 Quickie

12400 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 3000 zł ,-

Empulse to urządzenie do napędzania Twojego wózka inwalidzkiego. Pozwala na zwiększenie zasięgu w przemieszczaniu, oszczędzanie siły i czerpanie czystej przyjemności z jazdy.

Empulse F55 jest kompatybilny z większością wózków inwalidzkich z ramą z zamkniętym przodem i oferuje wiele korzyści w codziennym życiu. Dostępny również z kołem 14 cali 

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Urządzenie do napędzania Twojego wózka inwalidzkiego EMPULSE pozwala na zwiększenie zasięgu, oszczędzanie siły i czerpanie czystej przyjemności z jazdy.

Empulse F55 jest kompatybilny z większością wózków inwalidzkich z ramą z zamkniętym przodem i oferuje wiele korzyści w codziennym życiu.

Wybierz pomiędzy wersją 8,5 ” (pokazaną tutaj) lub wersją 14 ”. F55 pozwala dostosować równowagę wagi i zoptymalizować przyczepność. Dwa niezależne układy hamulcowe zapewniają większe bezpieczeństwo. Mniejszy rozmiar po złożeniu, łatwy w transporcie i bardzo zwrotny.

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,1 Ah i zasięgu do 25 km, z inteligentnym systemem zarządzania mocą, zapewnia sprawniejsze cykle ładowania i większą trwałość.

Informacje dodatkowe

PFRON

Aktywny Samorząd