Wózek inwalidzki spacerowy Kimba Neo Ottobock

z/od
12170 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.130, P.131.01
Cena z refundacją 8000 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 3500 zł ,-

Kimba Neo jest profesjonalnym wózkiem pozycjonującym dziecko w różnych pozycjach w  rozmiarach 1 i 2  dla pacjentów o wzroście 110-160 cm i do 40 kg wagi użytkownika

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek inwalidzki spacerowy Kimba Neo

Kimba Neo to nowoczesny, modny i ładny rehabilitacyjny wózek spacerowy.

Wózek Kimba Neo jest odpowiedni dla pacjentów przede wszystkim z neurologicznymi schorzeniami typu Mózgowe porażenie Dziecięce (MPD), roszczep kręgosłupa, pacjenci ze zmożonym napięciem mięśniowym ,itp.

Kimba Neo jest profesjonalnym wózkiem pozycjonującym dziecko w różnych pozycjach w  rozmiarach 1 i 2  dla pacjentów o wzroście 110-160 cm i do wagi 40 kg

Wygodny wózek Kimba Neo, amortyzujący wstrząsy, pomaga zapobiegać powstawaniu przykurczy. Możesz samodzielnie dobrać praktycznie wszystkie ustawienia (lub z naszą pomocą) do indywidualnych potrzeb dziecka.

Oznacza to, Kimba Neo dostosowuje się nie tylko do wymiarów dziecka, ale również do aktualnych wymagań.

Siedzisko wózka Kimba Neo w pełni regulowane, oparcie rozkłada się do funkcji leżenia, jak również przechył całego fotelika (tilt), peloty tułowia jak również wiele dodatkowych akcesoriów takich jak stolik pod respirator, pasy, kamizelki, peloty stanowi o dużej wartości terapeutycznej tego wózka.

Podstawa jezdna jest przystosowana do przewożenia pacjenta przodem lub tyłem do kerunku jazdy, rama składana  co umożliwia szybki transport  (autobus, tramwaj) i przewożenie wózka w bagażniku w większości aut.

Wózek Kimba MPS to wersja wózka dla najmłodszych pacjentów. Dla dzieci od 80 cm do 120 cm wzrostu.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

P.130, P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ