Ławeczka wannowa z oparciem

z/od
490 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 80 zł ,-

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Ławeczka wannowa z oparciem, z regulacją wysokości i szerokości – biała. Zapewnia pełny komfort osobie niepełnosprawnej w trakcie korzystania z wanny.

Wygodna i bezpieczna kąpiel seniora lub osoby niesprawnej ruchowo. Prosta w swojej konstrukcji, ale za to bardzo komfortowa dla użytkownika, ławeczka do wanny, przeznaczona dla osoby starszej i / lub niepełnosprawnej fizycznie. Ułatwia kąpiel i zapewnia takiej osobie bezpieczne korzystanie z wanny, likwidując problem utrudnionego wchodzenia i wychodzenia z niej.

Jak korzysta się z ławeczki wannowej

Ławeczka wannowa posiada siedzisko i oparcie wykonane z – bezpiecznego dla skóry ludzkiej – tworzywa odpornego na wilgoć. Dzięki regulacji wysokości i szerokości, można ją łatwo zamontować w każdej standardowej, prostokątnej wannie i wyjąć z niej, gdy nie jest akurat potrzebna. Ławeczka opiera się na dwóch brzegach wanny, utrzymując w ten sposób siedzącą na niej osobę o masie ciała nawet do 110 kg. Kąpiąca się osoba, siedząc na ławeczce, ma wygodnie podparte plecy i łokcie, dzięki czemu może swobodnie wykonywać czynności higieniczne.

Komu przydaje się taka ławeczka wannowa

Ławeczka wannowa z oparciem jest doskonałym, uniwersalnym rozwiązaniem, które ułatwia życie osobom nie w pełni sprawnym, a także ich opiekunom. Powinna się z naleźć w każdej łazience z wanną, z której korzystają na przykład:

  • seniorzy mający problem z ruchomością stawów kończyn dolnych,
  • osoby, którym sprawia trudność samodzielne siadanie i wstawanie,
  • pacjenci korzystający na co dzień z wózka inwalidzkiego.

Informacje dodatkowe

PFRON

Dofinansowanie do 80% wartości fv