Schodołaz kroczący PT Uni 130 Liftcar

z/od
22600 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 3950 zł ,-

Istnieje możliwość dofinansowania schodołazu przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie lub Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładkach Dofinansowania i Informacje dla pacjenta.  Liftkar PT Uni jest schodołazem, na który najeżdża się wózkiem. Pasuje do niego każdy model ręcznego wózka inwalidzkiego. Jest niesłychanie łatwo najechać na niego wózkiem tyłem, zabezpieczyć oparcie wózka i pokonywać schody.  

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Liftkar PT Uni jest schodołazem, na który najeżdża się wózkiem. Pasuje do niego każdy model ręcznego wózka inwalidzkiego. Jest niesłychanie łatwo najechać na niego wózkiem tyłem, zabezpieczyć oparcie wózka i pokonywać schody.

Schodołaz do transportu wózków inwalidzkich i krzeseł transportowych: wystarczy najechać na platformy i zabezpieczyć w miejscu oparcie wózka (zasięg klamry 330 do 500 mm). Zaciągnij hamulce przy wózku i jesteś gotowy do jazdy! Składany kompaktowo zapewnia szybkie i łatwe przechowywanie. Idealny również do profesjonalnego przewozu osób.

 

CECHY MODELU:

  • Dwa przyciski „góra”, „dół” Schodołaz wyposażony jest w dwa przyciski góra-dół, po jednym na każdym zakończeniu rączki. Dlatego jest idealny dla osób prawo jak i leworęcznych.
  • Ergonomiczny uchwyt. Wysokość rączek dopasowywana do wzrostu osoby operującej schodołazem.
  • Antypoślizgowy uchwyt. Rączki są pokryte materiałem antypoślizgowym, daje to maksymalne poczucie bezpieczeństwa uchwytu.
  • Wskaźnik poziomu nachylenia. Zintegrowany wskaźnik poziomu nachylenia pozwala na zoptymalizowanie balansu schodołazem podczas zjeżdżania i wjeżdżania, czyli pomoże Ci znaleźć odpowiedni kąt nachylenia.
  • Lekka modułowa budowa. Wszystkie schodołazy Liftkar PT można rozłożyć na 3 części i zabrać wszędzie ze sobą. Całość jest lekka i łatwa do transportu.
  • Specjalny system hamulcowy. Schodołaz wyposażony jest w specjalny hamulec, który działa gdy Liftkar PT osiągnie kraniec stopnia.
  • Żywotność akumulatora w zależności od wagi osoby transportowanej – ok. 300-500 stopni
  • Maksymalna wysokość stopnia – 22cm

Wybór modeli

PT Uni jest dostępny w dwóch modelach: 130 i 160 co oznacza możliwą dopuszczalną wagę pasażera wraz z wózkiem inwalidzkim.

Wszechstronność

Dzięki PT Uni bez problemu możesz transportować każdy rodzaj wózka inwalidzkiego. Zagłówek łatwo reguluje się tak, aby pasował dla każdego pasażera.

Waga: 28
Maksymalny udźwig: 130 kg
Wersja do 130 kg (na zdj. opcja z płozami)
https://youtu.be/3g456fzLIGY
www.strefa-zdrowia.com.pl

Informacje dodatkowe

Producent

1

PFRON

Dofinansowanie do 80% wartości fv