Nasadka podwyższająca na toaletę

290 zł ,-

Wysoka nasadka sedesowa z klapą z bezpiecznym mocowaniem do toalety. Dodatkowo wyposażona w odchylane podłokietniki, ułatwiające osobie niepełnosprawnej wstawanie z toalety. Zakres regulacji wysokości:  9/13/17 cm.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wysoka nasadka sedesowa z klapą z bezpiecznym mocowaniem do toalety. Dodatkowo wyposażona w odchylane podłokietniki, ułatwiające osobie niepełnosprawnej wstawanie z toalety. Zakres regulacji wysokości:  9/13/17 cm. Wytrzymałość do 130 kg wagi pacjenta.

Łatwiejsze samodzielne korzystanie z toalety. Wysoka, bezpiecznie mocowana do toalety nakładka sedesowa dla niepełnosprawnych, z praktycznymi – odchylanymi uchwytami (podłokietnikami) i klapą. Konstrukcja ułatwia nie w pełni sprawnym fizycznie osobom samodzielne siadanie i wstawanie z toalety.

Polecane osobom po przebytych operacjach stawów biodrowych, osobom starszym i / lub słabym, które potrzebują podparcia przy wstawaniu z sedesu, osoby niepełnosprawne, które chcą / mogą samodzielnie korzystać z toalety oraz osoby z niedowładem kończyn dolnych.