Pionizator Rabbit R82

z/od
8000 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod S.10.01
Cena z refundacją 5000 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 500 zł ,-

Pionizator Rabbit firmy R82 to doskonałe urządzenie do pionizacji dzieci i mlodzieży. Występuje w wersji statycznej i mobilnej. Dwa opcjonalne duże koła jezdne sprawiają, że użytkownik zyskuje niezależność, dzięki możliwości swobodnego przemieszczania się. Podczas przemieszczania się pacjenta aktywizujemy do pracy jego mięśnie obręczy barkowej oraz mięśni tułowia odpowiadające za prawidłową postawę.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Pionizator Rabbit firmy R82 to doskonałe urządzenie do pionizacji dzieci i mlodzieży. Występuje w wersji statycznej i mobilnej.

Wersja statyczna

Pozycja pionowa zachęca dziecko do aktywnego uczestniczenia we wszystkim, co się dookoła niego dzieje. Zapewnia możliwość odkrywania i cieszenia się nowymi, ekscytującymi przygodami oaz mobilność w pozycji stojącej.
Umieszczenie płyty podnóżka bliżej podłoża daje możliwość łatwego przeniesienia i ustawienia dziecka w Rabbicie. Dziecko znajduje się na tej samej wysokości oczu co jego rówieśnicy.

Dwa opcjonalne duże koła jezdne sprawiają, że użytkownik zyskuje niezależność, dzięki możliwości swobodnego przemieszczania się. Podczas przemieszczania się pacjenta aktywizujemy do pracy jego mięśnie obręczy barkowej oraz mięśni tułowia odpowiadające za prawidłową postawę.

Wersja mobilna

Stopień pochylenia reguluje się kolumną centralną w dwóch opcjach: ustawienie stałe i za pomocą korbki. Koła napędowe na szybkozłączkach występują w różnych rozmiarach i z opcją zmiany ich kąta pochylenia. 

Rabbit występuje w czterech rozmiarach i kolorach. Jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 1-18 lat.

Nie wszystkie dzieci są takie same – dlatego w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru ważne jest, aby skorzystać z tabeli wymiarów.

Rabbit podstawa

Cena podana dotyczy podstawy Rabbit R82

Informacje dodatkowe

Kod nfz

S.10.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ

Zobacz formularz zamówienia