Promocja!

Wózek inwalidzki spacerowy Rider Convaid

z/od
5720 zł ,- 5600 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.130, P.131.01
Cena z refundacją zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-

Rider jest lekki i składa się kompaktowo, jest odpowiedni dla aktywnego użytkownika, dla dzieci potrzebujących funkcjonalnej, pionowej pozycji siedzącej, w której nacisk kładziony jest na umożliwienie dziecku aktywności i  świadomości otoczenia.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek inwalidzki dziecięcy lekki składany specjalny EZ Rider Convaid

Convaid EZ Rider to wózek inwalidzki amerykańskiej firmy Convaid, najlepszy w swojej klasie, wygodny, lekki i kompaktowy.

EZ Rider jest lekki i składa się kompaktowo, jest odpowiedni dla aktywnego użytkownika, dla dzieci potrzebujących funkcjonalnej, pionowej pozycji siedzącej, w której nacisk kładziony jest na umożliwienie dziecku aktywności i  świadomości otoczenia.

Regulowana głębokość siedziska wydłuża okres użytkowania wózka dla rosnącego dziecka. Stałe nachylenie 10 ° zapewnia pionową postawę tułowia, aby poprawić stabilizację funkcjonalną.

Demontowalna, zmywalna tapicerka Cordura dostępna jest w różnych kolorach. W standardzie zapewnione są: zdejmowane, regulowane, odchylane podnóżki, stałe odchylenie siedziska 10°, pasek spinający, 2-punktowy pas pozycjonujący, wzrost głębokości siedziska o 13 cm, koła przednie z blokadą kierunkową i hamulec nożny.

EZ Rider jest produkowany na zamówienie, by spełnić indywidualne wymagania dziecka.

Dodatkowe informacje

Kod nfz

P.130, P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ