Wózek inwalidzki specjalny Rodeo Convaid

z/od
11490 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.130, P.131.01
Cena z refundacją 7490 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 3490 zł ,-

Wózek Rodeo Convaid zapewnia regulowane odchylenie siedziska do 45°, które zapewnia odciążenie i stabilizację górnej części ciała. Odchylanie siedziska w wózku Rodeo można w pełni dostosować do specyficznych potrzeb terapeutycznych użytkownika. Zapewnia opcję dopasowania do wzrostu, dzięki funkcji regulacji głębokości siedziska.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek inwalidzki dziecięcy lekki składany specjalny Rodeo Convaid jest popularnym wózkiem dziecięcym, który jest wygodny, lekki i łatwo się składa. Rodeo zapewnia regulowane odchylenie siedziska do 45°, które zapewnia odciążenie i stabilizację górnej części ciała. Odchylanie siedziska w wózku Rodeo można w pełni dostosować do specyficznych potrzeb terapeutycznych użytkownika. Zapewnia opcję dopasowania do wzrostu, dzięki funkcji regulacji głębokości siedziska.

W standardzie zapewnione jest: odchylanie siedziska regulowane od 5 do 45°, odchylanie oparcia, centralnie montowany hamulec nożny, regulowany jednoczęściowy uchwyt do pchania, pasek spinający, przednie koła z blokadą kierunkową, 2-punktowy pas pozycjonujący, podnoszony podnóżek jednoczęściowy, płyta podnóżka z regulowanym kątem.

Indywidualne pozycjonowanie wózka Rodeo Convaid zapewnia funkcjonalną lub spoczynkową pozycję i możliwość dopasowania siedziska dla maksymalnego komfortu.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

P.130, P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ