Siedzisko ortopedyczne Travel SIT LIW Care

z/od
4000 zł ,-

Travel SIT to siedzisko ortopedyczne idealne w drodze. Jego mały rozmiar i łatwe mocowanie oraz prosty transport pozwalają na zapewnienie dziecku prawidłowej pozycji ciała w szkole, restauracji, transporcie publicznym czy podczas zabawy.
Ruszaj w podróż, a Travel SIT zadba o prawidłową pozycję Twojego dziecka wszędzie gdzie jesteś!

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Travel SIT jest siedziskiem ortopedycznym dla dzieci do 125 cm wzrostu stabilizującym plecy i głowę. 

Zbudowany z siedziska wyposażonego w sześć mobilnych pelot, które w połączeniu z dwoma pasami bezpieczeństwa i anatomicznym zagłówkiem mają za zadanie wspierać użytkownika w pozycji siedzącej. Całość pokryta jest tapicerką ZERO SPOT SYSTEM, która zapobiega wchłanianiu rozlanych cieczy. Tkanina jest jednocześnie praktyczna, posiada nasycone kolory oraz jest przyjemna w użytkowaniu.

Travel SIT jest urządzeniem pozycjonującym oraz wspomagającym pacjenta w pozycji siedzącej i półleżącej. Siedzisko znajduje zastosowanie w następujących jednostkach chorobowych: mózgowe porażenie dziecięce, dystrofie mięśniowe, porażenia różnego pochodzenia, rozczep kręgosłupa, przepukliny oponowo- rdzeniowe, stany po urazach kręgosłupa, stany po urazach czaszkowo-mózgowych, stany po udarach, wady postawy, a w szczególności skolioza kręgosłupa, gdy inne zaopatrzenie nie znajduje zastosowania.