Ultralekki wózek z napędem elektrycznym VERSO VERMEIREN

z/od
9600 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod
Cena z refundacją 4600 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 0 zł ,-

Verso Vermeiren to ultralekki wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, zapewniający komfort i samodzielność. Konstrukcji Verso umożliwia dostosowanie wózka inwalidzkiego do unikalnych wymagań pacjenta, korzystając z różnorodnej gamy opcji dostępnych w wózkach serii V oraz możliwość szybkiej zamiany na wózek manualny. Koncepcja  2 w 1 w tej kategorii jest unikatowa na rynku.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Verso Vermeiren to ultra lekki, zwinny i wszechstronny wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, który stawia na lekkość konstrukcji, a zarazem konfigurowalność. Stworzony z połączenia trwałej aluminiowej ramy manualnego wózka z zaawansowanymi funkcjami napędu elektrycznego na tylnych kołach Vermeiren Verso oferuje niezwykłe możliwości. To, co go wyróżnia, to nie tylko wymienna bateria litowo-jonowa i większa wygoda czy łatwość użytkowania. To przede wszystkim innowacyjność konstrukcji, która poza dostosowaniem go do indywidualnych wymagań pacjenta oferuje unikatową na rynku w tej kategorii możliwość szybkiej zamiany Verso w wózek manualny.

Całkowita szerokość                        598cm Waga wózka:                                     31,3kg
Całkowita wysokość              937-1002cm Maksymalna prędkość:                  6km/h
Całkowita długość:                        1078cm Akumulator litowo-jonowy dostępny w pojemności :                                           12,8 Ah – 24 V/17,5 Ah – 24 V
Szerokość siedziska:      44/46/48/50cm Zasięg:                                     15km/ 21km
Głębokość siedziska:                   42-48cm Silnik:                                           2 x 250W
Wysokość oparcia:  40/42/44/46/48cm Maksymalna waga użytkownika:   130kg