Wózek inwalidzki elektryczny dziecięcy Leon F Kameleon

z/od
28000 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod
Cena z refundacją 23000 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 0 zł ,-

Jedyny w swoim rodzaju wózek elektryczny rosnący razem z dzieckiem. Dzięki możliwości poszerzenia i wydłużenia siedziska oraz oparcia, wózek zostanie z dzieckiem na dłużej, jest to więc bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Szereg możliwości regulacyjnych, zapewnia komfort i idealne dopasowanie do potrzeb dziecka.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Kameleon to pediatryczny wózek inwalidzki zaprojektowany, aby bezpiecznie wspierać dzieci w okresie dorastania.System siedzeń z możliwością adaptacji wspiera złożone potrzeby pozycjonowania dzieci w miarę ich wzrostu.

Jedyny wózek inwalidzki elektryczny oferujący elektryczną regulację wysokości siedziska, pochylenia oparcia oraz tilt.

Wózek dostępny w dwóch rozmiarach siedziska, które obejmują szerokości od 250 do 400 mm, Dzięki temu wózek sprawdzi się u dzieci od 3 do 12 r.ż.

Unikalne oparcie Kameleon może pomieścić do sześciu niezależnie regulowanych paneli oparcia. Są one dostępne w dwóch rozmiarach i zapewniają precyzyjną kontrolę nad ogólną wysokością, szerokością, a nawet kształtem oparcia.

Zagłówek z wielostopniową regulacją. Wysokość, kąt i krzywizna zagłówka są regulowane i pomagają zmniejszyć nacisk na głowę i ramiona.

Siedzisko z mechanizmem szybkiego zwalniania może pomóc opiekunowi w transporcie wózka inwalidzkiego. Usługodawca może również łatwo zmienić siedzisko na inne podwozie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Rośnie wraz z dzieckiem. Regulacja odgrywa kluczową rolę w dziecięcych wózkach inwalidzkich. Kameleon oferuje regulację szerokości siedziska w zakresie 25,4-30,48cm i głębokości w zakresie 27,94-35,56cm.

Wózek dostępny w 4 kolorach do wyboru, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.