Wózek inwalidzki elektryczny dziecięcy Q300M Mini Kids

z/od
20300 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod S.19.01, S.22.01
Cena z refundacją 15300 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 1015 zł ,-

Kompaktowe wymiary wózka pozwolą twojemu dziecku pojechać tam gdzie inne wózki nie dadzą rady. możliwość wyboru większych kół przednich pozwoli na pokonanie krawężników o wysokości nawet 70mm, zaś mocny silnik z zasięgiem do 36km pozwoli dziecku na eksplorowanie świata bez granic.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Dzięki technologii napędu na środkowe koła, Q300 M  zawraca w miejscu, uzyskując bardzo mały promień skrętu wynoszący zaledwie 1120 mm.

Mając zaledwie 1060 mm długości (z podnóżkiem montowanym centralnie), Q300 M Mini z łatwością zmieści się w najmniejszych windach i ciasnych przestrzeniach. Jest również wystarczająco lekki (od 103 kg), aby pasował do większości podnośników podłogowych.

Dostępny z odchylanymi podnóżkami, podłokietnikami i kontrolerami, Q300 M Mini pozwala na łatwy transfer z wózka na krzesło, z łóżka na wózek itp.

Dorastanie nie oznacza wyrastania z wózka.  Q300 M Mini Kids posiada system siedzisk zaprojektowany tak, abyś nigdy nie musiał obawiać się, że wózek po roku będzie do wymiany. Regulowana szerokość (280-400 mm) i głębokość (260-400 mm), jest idealna dla szybko rosnących dzieci.

Wózek posiada również w opcji dodatkowej system C-Me, pozwalający na podnoszenie siedziska podczas jazdy, bez konieczności zmniejszenia prędkości czy zatrzymania się. Pozwala to zachować płynność jazdy, dzięki czemu twoje dziecko może przemieszczać się ramię w ramię z rówieśnikami.

Szeroka gama kolorów obudowy oraz akcentów, pozwala na dopasowanie designu wózka do preferencji i charakteru twojego dziecka.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

S.19.01, S.22.01