Elektryczny wózek inwalidzki dziecięcy Skippi Ottobock

z/od
22750 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod
Cena z refundacją 17750 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 0 zł ,-

Wózek elektryczny Skippi dla dzieci daje dużą niezależność. Dziecko niepełnosprawne zyskuje mobilność, porusza się niezależnie i odkrywa świat razem z innymi dziećmi. Wózek jest na tyle wąski i zwrotny, dlatego dziecko może odkrywać każdy kąt – nawet w ciasnych miejscach. Wózek Skippi szybko i łatwo się składa do transportu- Skippi można rozłożyć kilkoma ruchami i włożyć do bagażnika kompaktowego samochodu. 

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

 

Wózek elektryczny Skippi jest składanym wózkiem dla dzieci, który z powodzeniem można zapakować w podróż.

Skippi łatwo można rozłożyć na części w celu do transportu.

 

Elektryczny wózek inwalidzki Skippi daje dzieciom z dużą niepełnosprawnością prezent – niezależność. Twoje dziecko zyskuje mobilność, porusza się niezależnie i odkrywa świat razem z innymi dziećmi. Ponieważ wózek jest na tyle wąski i zwrotny, Twoje dziecko może odkrywać każdy kąt – nawet w ciasnych miejscach. Nawiasem mówiąc, upraszcza również transport – Skippi można rozłożyć kilkoma ruchami i włożyć do bagażnika kompaktowego samochodu.

To, że wiele można wiele elementów wózka dostosować do potrzeb Twojego dziecka sprawia, że Skipi jest tak wyjątkowy. Instalujemy odpowiedni moduł sterujący według umiejętności dziecka. Głębokość i szerokość siedziska, a także położenie i kąt ułożenia nóg na Skippi można dostosować dokładnie do wielkości ciała.

Dane:

Informacje dodatkowe

PFRON

Aktywny Samorząd