Wózek inwalidzki elektryczny PLEGO

z/od
11880 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod S.19.01, S.22.01
Cena z refundacją 6880 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-

Wózek elektryczny idealny zarówno na co dzień jak i w podróży. Wózek Plego możesz złożyć bez użycia dodatkowych narzędzi, uzyskując łatwą do transportu kostkę gabarytami przypominającą walizkę! Dokładając do tego wagę zaledwie 24kg wózek ten jest idealny w podróży.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Składany, lekki wózek inwalidzki z napędem elektrycznym. Bez jakichkolwiek narzędzi możesz go szybko złożyć bez konieczności wyjmowania akumulatora. Przypominając wtedy walizkę podróżną – PLEGO posiada cztery dodatkowe kółka, które utrzymują go w pozycji pionowej po złożeniu, umożliwia to wygodne manewrowanie. Wymiary po złożeniu zdecydowanie ułatwiają również transport i przechowywanie wózka. Waga zaledwie 24kg sprawia, że nie potrzebujesz już szyn najazdowych , które pozwalają załadować klasyczny wózek do bagażnika.

PLEGO wyposażony jest w dwa bezszczotkowe silniki o mocy 250W, które są nie tylko ciche i mocne podczas pracy ale także bardzo łatwe w utrzymaniu i trwałe. Nie wymagają konserwacji i zapewniają płynną jazdę. Mechanizm wysprzęglenia pozwala  pchać wózek przez opiekuna.

Maksymalna prędkość 6 km/h PLEGO jest idealna aby dotrzymać kroku podczas wygodnej rozmowy na spacerze itp. Jego lekki akumulator litowo-jonowy zapewnia zasięg do 21 km.
Łatwo sprawdzisz stan baterii siedząc dzięki wskaźnikowi stanu baterii umieszczonemu pod siedzeniem. Akumulator litowo-jonowy można bezpiecznie zamknąć kluczem zabezpieczającym przed kradzieżą lub wyjąć by ładować poza wózkiem. Nie ma potrzeby stawania całym wózkiem przy gniazdku elektrycznym. Należy zaznaczyć, że Plego jest dopuszczony do transportu lotniczego zgodnie ze standardami IATA* Aby nie martwić się zasięgiem jazdy lub stanem naładowania akumulatora, zwiększ zasięg za pomocą dodatkowego akumulatora (12,8 Ah lub 17,5 Ah), który można łatwo przechowywać pod siedzeniem dzięki dodatkowej torbie do przechowywania.

W PLEGO możesz spersonalizować kolorystykę – szeroki wybór kolorowych akcentów ramy pozwala się wyróżnić.

PLEGO standardowe wyposażenie:

Podwójna amortyzacja zapewni Ci odpowiedni komfort.
Koła przednie 8 ‘i tylne 12’ sprawnie pokonają niewielkie nierówności podłoża.
Błotniki.
Odchylane podłokietniki.
Kieszeń na oparciu.
Składane podnóżki.
Oparcie napinane na pasach VELCRO.
Dostęp do baterii z przodu z widocznym poziomem naładowania.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

S.19.01, S.22.01