Wózek inwalidzki elektryczny Q50R Carbon

z/od
16500 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod S.19.01, S.22.01
Cena z refundacją 11500 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 4000 zł ,-

Ultralekki, trwały i łatwy do składania wózek inwalidzki elektryczny, stworzony dla żyjących szybko, którzy kochają podróże ale też i tych ceniących sobie spokojne życie, wyjścia ze znajomymi komfort i niezależność. Wózek w kilku ruchach możemy złożyć i przetransportować ze sobą w każdym ze środków transportu.

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Q50 R Carbon jest idealnym towarzyszem podróży. Wózek waży zaledwie 14,5 kg (bez akumulatorów) i wykonany jest z wysokiej jakości włókna węglowego. Składany w kilka sekund, można go wygodnie przechowywać nawet w małych pomieszczeniach— a wszystko to bez wyjmowania baterii. Q50 R Carbon oferuje solidną, niezawodną wydajność QUICKIE, aby dotrzeć tam gdzie potrzebujesz.

Włókno węglowe, lekkie, ale niesamowicie mocne. Rama wykonana z tego materiału może naturalnie uginać się na nierównych powierzchniach, zapewniając wyjątkowe właściwości amortyzujące.

Wakacje bez nieporęcznego wózka? Q50 R Carbon składa się do tak kompaktowych rozmiarów, że zmieści się niemal wszędzie! Idealnie sprawdzi się w każdym środku transportu, od pociągu po samolot, ponieważ Q50 R Carbon jest zatwierdzony przez IATA* również do transportu lotniczego.

Wysokowydajne bezszczotkowe silniki Q50 R Carbon o mocy 250 W zapewniają moc i niezawodność, których oczekujesz od swojego wózka (w tym pokonywanie przeszkód do 40 mm). Wysoce zoptymalizowane, zapewniają również najlepszy zasięg z baterii.

Wózek na jednym ładowaniu pozwala przejechać do 12 km . Jeśli chcesz pojechać dalej, dodatkowe gniazdo baterii pozwala zabrać ze sobą (opcjonalną) drugą baterię na przejażdżkę, podwajając zasięg do 24 km!

Informacje dodatkowe

Kod nfz

S.19.01, S.22.01

Wymiary

Całkowita szerokość:   570 mm

Całkowita długość:      923 mm

Szerokość siedziska:   440 mm

Głębokość siedziska:  420 mm

Wysokosc oparcia:      464 mm

Castor Wheel:              165 mm

Drive Wheel:                210 mm

Kolory:                          Włókno węglowe

Dane Techniczne/Waga

Maksymalny zasieg:    12 km (z jednym akumulatorem), 24 km (z dodatkowym opcjonalnym akumulatorem)

Wybór predkosci:        6 km/h

Akumulatory:               10Ah lithium-Ion

Maksymalna wysokosc kraweznika:      40 mm

Całkowita waga:           od14.5 kg (bez akumulatorów)

Maksymalna waga użytkownika:            136 kg