Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Nitrum Quickie do 10kg

z/od
9800 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod p.129.00.12, p.129A.01.10, P.130.00
Cena z refundacją 5300 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 0 zł ,-

Wózek inwalidzki Nitrum najlżejszy wózek w swojej klasie na rynku! Wózek aktywny Nitrum będzie idealnie dopasowanym wózkiem dla Twoich potrzeb dzięki dużym możliwościom regulacyjnym. Wózek Nitrum wyposażony w oświetlenie LED, zapewni Tobie bezpieczeństwo na drodze, podczas wieczornych spacerów.  

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Wózek Nitrum jest najlżejszym wózkiem aktywnym na sztywnej ramie w swojej klasie. Precyzyjna regulacja i innowacyjne funkcje sprawiają, że Nitrum jest bardzo skrętny i czuły na ruch bez strat energii.

Wózek aktywny Nitrum-najlżejszy i wyjątkowo skrętny

 

Opatentowana konstrukcja łącznika przednich kółek daje użytkownikowi indywidualne możliwości ustawienia odpowieniej wysokości wózka jak i kąta kółek i jednocześnie rama jest mocniejsza i lżejsza.

Niska waga wózka Nitrum bo juz od 7,5kg, sprawia, że wózek ten jest lekki i z niewielką siłą można pokonywać dystans osobom z mniejszą sprawnością kończyn gónych.

Wózek Nitrum stworzony jest z myślą dla osoby dorosłej jak i młodzież, która potrzebuje bardziej czułego, łatwo składanego wózka, ale przede wszystkim samodzielnie obsługującego wózka.

Wózek Nitrum to przede wszystkim samodzielność

Nowy mechanizm oparcia Twist-Lock

 

Opcjonalny mechanizm składania oparcia „twist lock” pozwala wykonać tą czynność jednym ruchem dłoni (przekręcasz, aby złożyć). Z opcją podwójnej blokady oparcia przy złożeniu możesz również użyć tego samego drążka do podniesienia wózka. Blokuje się również bez zdejmowania osłon bocznych lub niskoprofilowej poduszki.Więcej opcji

Szybki i łatwy demontaż do transportu podczas wsiadania do auta.

Szeroki zakres szerokości już od 32cm do 50cm daje możliwości dopasowania prawie każdemu użytkownikowi

 

Idealne dopasowanie do każdej sylwetki

Ułożenie ciała ma kluczowe znaczenie dla ergonomii napędu. Kiedy Twoja waga jest nieprawidłowo wyważona, trudniej napędzać Twój wózek inwalidzki . Dlatego NITRUM oferuje największy zakres rozmiarów i regulacji w swojej klasie, dzięki czemu możesz osiągnąć własne idealne dopasowanie.

 

Oświetlenie LED

Dzięki 3 trybom wyświetlania (wysoki, niski i migający) oświetlisz swoją drogę do 4 godzin czasu pracy. Akumulator można łatwo odłączyć w celu naładowania, oszczędzając 110 g wagi wózka inwalidzkiego.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się. Tel 502 909 587 lub 530 600 717

 

 

Informacje dodatkowe

Kod nfz

p.129.00.12, p.129A.01.10, P.130.00

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ