Wózek inwalidzki specjalny Altitude XXL Vermeiren

z/od
4700 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.130B
Cena z refundacją 700 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-

Wózek Altitude XXl to wersja wózka pielęgnacyjnego dla ciężkich pacjentów. Komfortowy i wygodny do stosowania w domu lub ośrodku całodobowego pobytu. Dodatkowo wyposażony w stolik oraz pasy stabilizujące.

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

ALTITUDE XXL to wózek specjalny pielęgnacyjny dla osób bardzo ciężkich.

Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy dla osób ważących ponad 150 kg. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa,

Atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych.

Tego typu wózki pielęgnacyjne przeznaczone są dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem, które nie gwarantują odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

W standardowej wersji wyposażony jest w stolik drewniany terapeutyczny z półokrągłym wycięciem.Stolik jest odchylany na bok i demontowalny, oraz pasy czteropunktowe i zagłówek .Wózek w standardzie ma możliwość ustawiania różnej wysokości siedziska od podłoża oraz do wyboru trzy rodzaje grubości poduszki siedzenia.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

P.130B

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ