Promocja!

Wózek inwalidzki spacerowy dziecięcy Voyage Sunrise Medical

z/od
8800 zł ,- 8600 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.131.01
Cena z refundacją 5800 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-
Cena z refundacją NFZ + PFRON 1300 zł ,-

Wózek spacerowy Voyage dla najmłodszych , w pełni regulowane siedzisko, lekka i łatwo składana rama. Najmniejszy w transporcie wózek spacerowy dla dzieci

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Voyage rośnie razem z dzieckiem

Najważniejsza jest dbałość o prawidłowy wzrost dziecka, by maluch zdrowo się rozwijał.

Wózek Voyage jest stylistycznie bardzo solidnie wykonany, użyte materiały są najwyższej jakości, zaletą tego wózka jest prostota w użytkowaniu.

Pozycja odchylona i półleżąca ułatwiają karmienie, trawienie, oddychanie i orientację wzrokową. Aby ustawić pozycję odchyloną (zakres 350°) oraz leżącą (do 180°)  w wózku Zippie Voyage, wystarczy użyć hamulca, znajdującego się za oparciem.

Wózek Voyage posiada jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku, w której skład wchodzą m.in.: zagłówek, uprzęż piersiowa JAY, oparcie z regulowaną wysokością, peloty boczne, peloty biodrowe, siedzisko z regulowaną wysokością i szerokością, stabilizujący pas biodrowy JAY, klin, podnóżek z regulacją wysokości i kąta nachylenia, opcjonalne paski na stopy i uchwyty na buty.

Adapter siedziska z zatrzaskiem

Szybko i wygodnie jednym ruchem zamontujesz i zdemontujesz siedzisko wózka spacerowego. Dzięki temu jego transport jest prosty, a wózek mieści się nawet do niewielkiego auta.

Łatwa zmiana ustawienia siedziska
Ustaw siedzisko przodem do siebie, aby mieć kontakty z dzieckiem lub przodem do kierunku jazdy, by dziecko mogło oglądać otoczenie.

Adapter siedziska z zatrzaskiem
Dzięki adapterowi montaż i demontaż siedziska jest bardzo prosty. Prowadnice pomagają ustawić siedzisko w odpowiednim położeniu, a słyszalne kliknięcie wskazuje, że siedzenie zostało bezpiecznie zamontowane.

Rewelacją tego wózka poza doskonałym pozycjonowaniem jest szybkość składania i jego niewielki gabaryt po złożeniu! 

Jednym pociągnięciem składa się do bardzo kompaktowej formy, aby można było szybko wyruszyć w drogę. Złożony stelaż zachowuje równowagę i daje się łatwo przytrzymać, umożliwiając zachowanie naturalnego położenia ramion.

Dodatkowe informacje

Kod nfz

P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ