Promocja!

Wózek inwalidzki specjalny Eclipse x4 90 Komfort Vermeiren

z/od
4500 zł ,- 4300 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.130A, P.130B, P.131.01
Cena z refundacją 300 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-

Wózek  Eclips x4 90 firmy Vermeiren jest bardzo komfortowym wózkiem, który rozkłada się do leżenia, wyposażony w miękką tapicerkę

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Eclips x4 90 Komfort jest wózkiem ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do poziomu , wykonany z aluminium . Konstrukcja wózka daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki. Tapicerka ortopedyczna typu SOFT gwarantuje wysoki komfort dla osoby siedzącej. Oparcie odchyla się w sposób płynny przy pomocy sprężyn hydraulicznych. Wózek dedykowany dla osób z niestabilnym tułowiem , szczególnie dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym , trzykończynowym, dla osób po udarach oraz z SM. Możliwość doposażenia wózka w wiele opcji dodatkowych pozwala dopasować go do wielu pacjentów nawet tych najbardziej wymagających.

Eclipsx4 90 Komfort standardowo wyposażony w krótsze podłokietniki umożliwiające podjechanie do stołu. Nie ma możliwości wyposażenia wózka w długie podłokietniki . Podnóżki odchylają się na boki na zewnątrz oraz do wewnątrz. Reguluje się nie tylko wysokość płyty podnóżka ale również jej głębokość. Zagłówek o zmiennej objętości doskonale stabilizuje głowę.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

P.130A, P.130B, P.131.01

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ