Zamówienie
Opis kategorii

Łóżka rehabilitacyjne – komfort i zdrowie na pierwszym miejscu

Łóżko rehabilitacyjne ma za zadanie zapewnić komfort i bezpieczeństwo choremu, ale przede wszystkim umożliwić opiekę medyczną i rehabilitację, które mają za zadanie poprawić stan zdrowia chorego. Na rynku znajduje się wiele modeli łóżek z pozoru bardzo do siebie podobnych, warto więc przemyśleć czego osoba użytkująca oraz jej opiekunowie oczekują od takiego sprzętu i w ten sposób wyszukać ideału dla siebie.

Wiadomym jest, że nie każdy potrzebuje łóżka, które opuszcza się aż do poziomu podłogi, czy ma możliwość regulacji twardości leżą. Może głównym wymogiem jest to by łóżko miało bardzo duży udźwig, lub szeroką gamę kolorystyczną?

Zalety łóżek rehabilitacyjnych

  1. Komfort i wygoda – łóżka rehabilitacyjne są zaprojektowane z myślą o komforcie pacjenta. Wyposażone w regulowane uchwyty, poziomice oraz specjalne materace, zapewniają komfortowy sen i odpoczynek, co ma ogromne znaczenie w procesie zdrowienia.
  2. Wsparcie w procesie rehabilitacji – łóżka rehabilitacyjne pozwalają na regulację pozycji ciała pacjenta, co jest kluczowe podczas rehabilitacji po urazach, operacjach czy innych schorzeniach. Dzięki możliwości zmiany pozycji, można lepiej dostosować łóżko do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
  3. Łatwa obsługa – łóżka rehabilitacyjne elektryczne są wyposażone w intuicyjne pilota, które umożliwiają pacjentowi lub personelowi medycznemu łatwe dostosowanie pozycji i ustawień łóżka. To sprawia, że obsługa jest prosta i wygodna.
  4. Precyzyjna regulacja: elektryczne łóżka rehabilitacyjne pozwalają na precyzyjną regulację pozycji, co umożliwia znalezienie najwygodniejszej pozycji do spania, wstawania czy czytania.
  5. Bezpieczeństwo: elektryczne łóżka rehabilitacyjne są wyposażone w mechanizmy bezpieczeństwa, które zapobiegają przypadkowemu przesunięciu czy zablokowaniu mechanizmów.
  6. Niezależność: pacjent lub opiekun może łatwo dostosować ustawienia łóżka bez konieczności pomocy zewnętrznej, co wpływa na niezależność i komfort pacjenta.

Wybierz idealne łóżko rehabilitacyjne

W naszym sklepie online oferujemy różnorodne modele łóżek rehabilitacyjnych, w tym elektrycznych, które są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz łóżka dla placówki medycznej czy do użytku domowego, znajdziesz idealne rozwiązanie, które spełni oczekiwania i potrzeby Twoje lub Twoich pacjentów.

Zadbaj o zdrowie, komfort i rehabilitację. Wybierz łóżko rehabilitacyjne, które stanie się kluczowym elementem w procesie zdrowienia i codziennej opieki.

Jeśli potrzebujesz porady i pomocy w wyborze skontaktuj się z nami! tel. 502 909 587 lub 530 600 717

Refundacja:

W przypadku łóżek rehabilitacyjnych istnieje możliwość dofinansowanie z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Refundacja PCPR wynosi maksymalnie 95% rynkowej wartości łóżka.

DOTACJE